Зламався принтер?
Потрібно заправити картридж?

Заправка картриджів в Одесі

24/7

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ

Это бесплатно и ничего не обязывает. Мы перезвоним Вам в течение 30 минут.

Ремонт принтерів: Професійні послуги в Одесі

Сервісний центр пропонує професійні послуги з ремонту принтерів, включаючи всі види техніки – від струменевих до лазерних моделей. Наші досвідчені майстри гарантують високоякісний ремонт принтерів в Одесі, незалежно від складності поломки. Ми оперативно відновимо ваш принтер, забезпечуючи безперебійну роботу офісної техніки.

Сервіс №1 – ваш надійний вибір для ремонту принтерів в Одесі. Наш досвід і професіоналізм гарантують якісне обслуговування, а широкий спектр послуг включає в себе ремонт принтера в Одесі, налаштування техніки та обслуговування картриджів. Довірте свій принтер нашій команді, і ми повернемо вашому обладнанню життя та ефективність!

Ремонт МФУ

У пошуку професійного ремонту МФУ? Зверніться до Сервісу номер 1 в Одесі, де наші досвідчені спеціалісти надають високоякісні послуги з ремонту принтерів МФУ. Незалежно від марки чи моделі вашого пристрою, наша команда спеціалістів готова оперативно вирішити будь-які технічні проблеми, гарантуючи довгострокову та ефективну роботу вашого МФУ.

Наш сервіс пропонує не тільки якісний ремонт МФУ, але і повний спектр послуг, включаючи терміновий ремонт МФУ, обслуговування та налаштування техніки. Наш підхід до кожного клієнта індивідуальний, а використання сучасних технологій і оригінальних комплектуючих гарантує відмінні результати. Не втрачайте час, звертайтеся до нас для оперативного та якісного ремонту МФУ та принтерів в Одесі!

Ключові послуги з ремонту принтерів в Одесі

Ми пропонуємо високоякісні послуги з ремонту принтерів в Одесі. Наша команда професіоналів спеціалізується на ремонті техніки будь-якої складності, забезпечуючи вам надійність та оперативність на кожному етапі обслуговування.

Ремонт принтерів всіх видів і моделей

У нас виcокопрофесійні послуги з ремонту принтерів всіх видів і моделей. Наші досвідчені майстри успішно впораються з технічними проблемами, що стосуються таких брендів, як Epson, Canon, HP, Samsung, Brother та інших. Чи то струменеві принтери Epson L210, лазерні пристрої HP LaserJet 1020 чи багатофункціональні Canon Pixma, ми гарантуємо якісний ремонт принтерів з використанням оригінальних комплектуючих та передових технологій.

Наш досвід включає також ремонт принтерів Samsung SCX 4300, Xerox Phaser 3010 та Canon MP270. Ми готові запропонувати якісні послуги з ремонту принтерів HP LaserJet P1102, Epson 1410 та OKI, а також багатьох інших моделей. Незалежно від марки та складності поломки, Сервіс №1 в Одесі є вашим надійним партнером для ефективного та оперативного ремонту принтерів всіх видів і моделей.

Ремонт картриджів для принтерів

Шукаєте професійні послуги з ремонту картриджів для принтерів? Наш сервісний центр розташований в центрі Одеси і гарантує високоякісний ремонт картриджа принтера для підтримки безперебійної роботи вашого офісного обладнання. Наші кваліфіковані спеціалісти здійснюють ремонт картриджів для різних марок, включаючи лазерні принтери Epson, Canon, HP та інші.

Ми спеціалізуємося не лише на ремонті картриджів принтера, а й на відновленні картриджів для лазерних пристроїв. Завдяки використанню високотехнологічного обладнання та використанню оригінальних запчастин, ми гарантуємо довгострокову роботу відновлених картриджів для вашого лазерного принтера. Довірте нам догляд за вашою офісною технікою, і ми забезпечимо вас якісним та надійним ремонтом картриджів для принтерів.

Ремонт струменевих і лазерних принтерів

Надаємо високоякісні послуги з ремонту струменевих і лазерних принтерів в Одесі. Наша команда професіоналів спеціалізується на оперативному та ефективному ремонті струменевих принтерів, забезпечуючи безперебійну роботу вашого офісного обладнання. Ми пишаємося своєю репутацією у наданні професійних послуг з ремонту струменевих принтерів в Одесі, забезпечуючи клієнтів високим рівнем задоволення.

Наш досвід також включає успішний ремонт лазерних принтерів. Ми пропонуємо не лише швидке та ефективне відновлення, але і конкурентоспроможні ціни на ремонт лазерного принтера. У нас ви отримаєте не лише якісний ремонт лазерних принтерів, але і прозорі та чесні ціни за послуги. Довіртеся нам, і ми забезпечимо надійний та професійний ремонт вашого струменевого чи лазерного принтера.

Додаткові послуги з ремонту принтерів та МФУ

Надаємо широкий спектр послуг з ремонту принтерів та МФУ для забезпечення безперебійної роботи вашої офісної техніки. Наші кваліфіковані спеціалісти гарантують професійний ремонт МФУ та принтерів всіх видів і моделей. Ми здійснюємо не лише планові роботи з ремонту та обслуговування МФУ, але також надаємо послуги з термінового відновлення обладнання, забезпечуючи оперативне вирішення технічних проблем. Довіртеся нашій експертній команді для якісного ремонту МФУ та принтерів, а також професійного обслуговування, що підтримує ефективність вашої техніки на високому рівні.

Ремонт картриджів та налаштування принтерів

Сервіс №1 надає додаткові послуги з ремонту принтерів та МФУ, включаючи ремонт картриджів та налаштування принтерів. Ми гарантуємо високий рівень обслуговування та оперативне вирішення технічних проблем.

Ремонт МФУ та матричних принтерів

Ми також здійснюємо ремонт МФУ та матричних принтерів. Наші майстри володіють професійними навичками, що дозволяють ефективно вирішувати будь-які технічні завдання. Ви можете покладатися на наш досвід і компетентність.

Наші ціни:

Нашими послугами користуються не тільки наші клієнти, але і друзі, і друзі друзів. До нас приходить більше клієнтів по сарафанному радіо, ніж через рекламу. І знаючи, як ми ставимося до справи, я б свій принтер чи картридж віддав тільки до нас у ремонт, у разі потреби!

Ремонт принтерів від 500 грн
Заправка картриджів Samsung від 350 грн
Заправка картриджів HP від 350 грн
Заправка картриджів Canon від 350 грн
Заправка картриджів Xerox від 350 грн
Заправка картриджів Brother від 350 грн

Вартість заправки картриджа складається з: Заправка (засипання тонера), Заміна або обнулення чіпа.
Вартість відновлення (ремонту) картриджа складається з: Заправка (засипання тонера), Заміна або обнулення чіпа, Заміна фотобарабана, Заміна леза, що чистить.

** Ви не сплачуєте за діагностику Вашого пристрою, якщо погоджуєтесь на виконання ремонтних робіт. У разі неможливості виконання ремонту через відсутність комплектуючих, які потребують заміни або недоцільності ремонту за діагностику, Ви НЕ платите.

Існує лише один випадок, коли Вам таки доведеться заплатити за діагностику – відмова від доцільного ремонту, що з нашою лояльною до Клієнта ціновою політикою трапляється вкрай рідко.

Щоб дізнатися вартість ремонту принтера, заправки картриджа, отримати консультацію або щось запитати, зателефонуйте нам або залиште онлайн-заявку. Також Ви можете написати нам Viber (096) 10-10-10-6

Оперативно вирішимо проблеми з офісною технікою

СЦ “СЕРВІС №1”. Оформлення заявки на заправку за телефоном (096) 10-10-10-6

  • Оперативність – ваша заявка буде виконана в найкоротший термін.

  • Оплата тільки за результат – не беремо передоплату, оплата після ремонту.

  • Більше 11 років досвіду.

  • Професійні майстри.

  • Чесні ціни.

Наше головне завдання –
Повернути до життя ваш пристрій!

І ми докладаємо всіх зусиль, щоб впоратися з цим завданням якнайшвидше,
дотримуючись при цьому всіх технічних стандартів.

Отримати консультацію спеціаліста – Безкоштовно

Чому варто замовити ремонт у нас

Більше 11 років досвіду. Працюємо з 2011 року. Виконали 36366 замовлень. Від 30 976 клієнтів.

Відкриті ціни. Детальний прайс-лист на всі послуги в розділі “Ціни”. Усі ціни чітко прописані.

Оплата після роботи. Ми впевнені в якості кожної нашої послуги. Ви платите після того, як прийняли роботу.

Гарантія до 24 місяців. Акт виконаних робіт із гарантією. Гарантія на послуги замовлені у менеджера!

Склад запчастин. Власний склад оригінальних запчастин, чіпсетів, мікросхем та інших деталей.

Гарантія на ремонт та деталі — до 24 міс

Неймовірно, але якщо Ви виявите недоліки в нашій роботі, ми негайно все виправимо

Ми гарантуємо:

24/7

ОСТАВЬТЕ ЗАЯВКУ

Это бесплатно и ничего не обязывает. Мы перезвоним Вам в течение 30 минут.